KONST / Litografier / Litografier 11607082
nr 1160 7082
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Litografier, 5 st, Stockholmsmotiv, 1988, lösa blad, 44x30, signerad och numrerad 163/360
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:16:51
3/2 16:04:14
100 kr
5/2 17:53:21
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne